X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin 5 cm x LL

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Travertin Noce Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-2986
Produs in stoc
Pret 122,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Yellow Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3005
Produs in stoc
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Classic Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-2952
Produs in stoc
Pret 128,10 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 160,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 118,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3161
Produs in stoc
Pret 134,40 Lei
Produs in stoc
Compara
-23%
Travertin Airon Buceardat 5cm x LL - Lichidare stoc
Cod PND-2920
Produs in stoc
Pret vechi: 169,05 Lei (-23%)
Pret 130,03 Lei
Pret vechi: 169,05 Lei (-23%)
Produs in stoc
Compara
Travertin Red Scapitat 5 cm x LL x 2 cm
Cod PND-666
Produs in stoc
Pret 122,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Peach Scapitat 5 cm x LL x 2 cm
Cod PND-664
Produs in stoc
Pret 118,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii