X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin 40.6 x 20.3 cm 61 x 30.5 cm 29.5 x 29.5 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Travertin Classic Cross Cut Periat +Baston 1L, 61 x 30.5 x 3 cm (Treapta / Bordura Piscina)
Cod TVT-2946
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 145,52 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 173,09 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 199,54 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 112,45 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Latte 3D Wall Polisat
Cod MPN-2076
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 286,64 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Travertin Silver Cross Cut Polisat 61 x 30.5 x 1.2cm
Cod TVT-3160
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 159,85 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,16 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 143,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Classic Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2930
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 128,99 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 164,26 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Silver Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2cm
Cod TVT-2997
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 147,73 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 124,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Latte Periat 61 x 30.5 x 1.2cm
Cod TVT-2968
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 137,80 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 159,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii