X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin 30 x 30 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Mozaic Travertin Scabas Wicker Mat
Cod MPN-4446
Produs in stoc
Pret 339,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 10cm
Cod MPN-2065
Produs in stoc
Pret 159,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 252,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Latte Polisat 2.3 x 4.8 cm
Cod MPN-2075
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 211,05 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Sugar Antichizat
Cod MPN-4445
Produs in stoc
Pret 408,45 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Bamboo 1.5 x 7.5 cm
Cod MPN-4447
Produs in stoc
Pret 453,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 249,89 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Travertin Yellow Scapitat 2.5 x 5 cm
Cod MPN-3401
Produs in stoc
Pret 200,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Silver Scapitat 2.5 x 10 cm
Cod MPN-2091
Produs in stoc
Pret 171,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 279,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Wicker Mat
Cod MPN-4705
Produs in stoc
Pret 339,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Silver Polisat 1.4 x 4.7 cm
Cod MPN-2089
Produs in stoc
Pret 273,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Noce 3D Scapitat 2.5 x 2.5 cm
Cod MPN-4270
Produs in stoc
Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 453,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii