X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin 30.5 x 30.5 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret 225,74 Lei
 
Compara
Mozaic Travertin Yellow Polisat 2.3 x 2.3cm
Cod MPN-2093
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Polisat 2.3 x 2.3 cm
Cod MPN-2061
Produs in stoc
Pret 204,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 186,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Yellow Scapitat 2.5 x 10cm
Cod MPN-2095
Produs in stoc
Pret 171,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Mat 30.5 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2962
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 131,25 Lei
 
Compara
Pret 165,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 273,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 171,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Latte Antichizat 2.3 x 2.3cm
Cod MPN-2072
Produs in stoc
Pret 171,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 249,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 181,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Antichizat 1.5cm X LL
Cod MPN-2058
Produs in stoc
Pret 249,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Peach Herringbone Polisat 2.3 x 5 cm
Cod MPN-7569
Produs adus pe comanda
Pret 236,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 175,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Latte Polisat 2.3 x 2.3 cm
Cod MPN-2074
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii