X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin 10 x 30.5 cm 29 x 28 cm 29.5 x 29.5 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Latte 3D Wall Polisat
Cod MPN-2076
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 286,64 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 190,73 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 22,05 Lei
IN STOC
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4532
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Bagheta M10 Travertin Latte 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4533
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii