X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin 1.2 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Travertin Classic Cross Cut Mat 40.6 x 20.3 x 1.2 cm
Cod TVT-2926
Produs adus pe comanda
Pret 88,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 122,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 107,10 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 122,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 136,50 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 152,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 100,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 114,45 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 136,50 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Mat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2964
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 122,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 156,45 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2997
Produs adus pe comanda
Pret 140,69 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 118,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 88,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 61 x 1.2 cm
Cod TVT-2966
Produs in stoc
Pret 150,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2965
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 122,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Mat 30.5 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2962
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Noce Cross Cut Mat 61 x 30 x 1.2 cm
Cod TVT-2947
Produs in stoc
Pret 110,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Periat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2968
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 110,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 131,25 Lei
 
Compara
Pret 152,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 96,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 134,40 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 109,94 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii